Для дніпрян змінились реквізити для оплати за доставку газу

Для дніпрян змінились реквізити для оплати за доставку газу - фото 1

АТ "Дніпрогаз" інформує про нові реквізити для оплати послуг з розподілу природного газу.

Інформуємо споживачів природного газу Дніпра та Дніпровського району, що з 29 листопада 2021 року для «Оператор АТ "Дніпрогаз"» відкриті поточні рахунки зі спеціальним режимом використання в АТ "Ощадбанк".

Відтепер сплачувати за послуги з розподілу блакитного палива побутові клієнти АТ "Дніпрогаз" мають за такими реквізитами:

Оператор газорозподільних систем АТ "Дніпрогаз"

ЄДРПОУ 20262860

номер рахунку для фізичних осіб (населення): № UA803054820000026032301003510

Зверніть увагу!

У призначенні платежу слід обов'язково вказати ПІБ платника, особовий рахунок та адресу газифікованого домоволодіння.

Нагадуємо, що за умовами Типового договору розподілу природного газу, затвердженого НКРЕКП, за послуги газорозподільної компанії необхідно сплачувати в поточному місяці до 20 числа. Оскільки в деяких містах і областях розмір плати за доставку газу є меншим за комісію банку, то споживачеві буде вигідніше сплатити за кілька місяців одразу. Це дозволить заощадити ваші кошти.

Зауважимо, що АТ "Дніпрогаз" розсилає рахунки за послуги з доставки природного газу за допомогою Укрпошти. Для клієнтів, які користуються онлайн-сервісами компанії, рахунки можна завантажити в "особистому кабінеті" на сайті 104.ua. Сплатити за послуги з доставки блакитного палива споживачі також можуть онлайн на сайті 104.ua або у інший зручний спосіб.

Реклама

Реклама