Дізнайтеся, коли на частині вулиць у Дніпрі з’явиться вода

27 травня, 17:40
Дізнайтеся, коли на частині вулиць у Дніпрі з’явиться вода - фото 1

Постачання якої тимчасово припинили у зв’язку з проведенням робіт із переналаштування розподільчої мережі.

Вода на вулицях Дмитра Донцова, 8 Березня, Івана Акінфієва; провулках Євгена Коновальця, 6, 8, 10, 11, 13 і Феодосія Макаревського, 1А, 1Б, 4, 6, 8; площах Шевченка та Соборній, 4–11 з’явиться о 20:00.

А на вулиці Яворницького водопостачання відновлять о 09:00 28 травня.
КП “Дніпроводоканал” приносить вибачення за тимчасові незручності і вдячне за розуміння.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, коли на вулиці Калиновій у Дніпрі відновлять водопостачання. Яке в частині будинків тимчасово припиняли у зв'язку з проведенням житлово-експлуатаційним підприємством ремонтних робіт на внутрішньобудинкових мережах.

Також ми попереджали, де 20–22 травня у Дніпрі будуть проблеми з водопостачанням. У зв'язку з проведенням невідкладних аварійно-відновлювальних робіт на водопровідній мережі, робіт із переналаштування водопровідної мережі Д-200 мм на вулиці Івана Акінфієва і ще одних невідкладних аварійно-відновлювальних робіт, але на водоводі Д-500 мм.

А ще ми писали про те, де у Дніпрі не було води 26 травня. У зв'язку з проведенням житлово-експлуатаційним підприємством невідкладних аварійно-відновлювальних робіт на внутрішньобудинкових мережах будинку № 84 на вулиці Байкальської.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Источник: КП "Дніпроводоканал"
Поділитися: