Дізнайтеся, де в Дніпрі не буде води 16—17 березня

16 березня, 12:37
Дізнайтеся, де в Дніпрі не буде води 16—17 березня - фото 1

У зв’язку з проведенням невідкладних аварійно-відновлювальних робіт на водопровідній мережі біля перетину вулиці Богомаза та Донецького шосе.

З 23:00 сьогоднішнього дня до 22:00 17 березня буде припинене водопостачання за такими адресами: вулиця Варварівська, 28; вулиця Передова, 253; вулиця Висоцького, 2 та 4; Донецьке шосе, 1-15; провулок Балканський; вулиця Бєляєва, 2-22; вулиця Петрозаводська; вулиця Прянишникова; вулиця Руставелі; вулиця Робесп’єра; вулиця Надії Алексєєнко; вулиця Онезька та житловий масив “Лівобережний-3”.

Комунальне підприємство “Дніпроводоканал” рекомендує створити необхідний на період виконання робіт запас питної та іншої потрібної для життедіяльності води. А також — приносить вибачення за тимчасові незручності і заздалегідь вдячне за розуміння.

Нагадаємо, раніше з Дніпра взяли пробу води для перевірки якості. Для цього обласний центр екомоніторингу придбав портативний експрес-аналізатор. Він вимірює близько 9 фізико-хімічних показників.

Також 11 березня в Дніпрі відключали воду на деяких вулицях. У зв'язку з проведенням невідкладних аварійно-відновлювальних робіт на вулиці Володимира Івасюка, 49.

А ще ми повідомляли про те, що на будівництво водоводу в Черкаське і Гвардійське витратять 47 мільйонів гривень. Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації провів тендер і майже визначив ім'я підрядника, який займеться реалізацією проєкту.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: КП "Дніпроводоканал"
Поділитися: