Дізнайтеся, де в Дніпрі 26 травня не буде води

Дізнайтеся, де в Дніпрі 26 травня не буде води - фото 1

У зв’язку з проведенням житлово-експлуатаційним підприємством невідкладних аварійно-відновлювальних робіт на внутрішньобудинкових мережах будинку № 84 по вулиці Байкальській.

З 10:00 до 20:00 не буде води за наступними адресами: вулиця Березинська 38; вулиця Холодильна 55, 57, 58 та 61; вулиця Байкальська 78, 80, 82 і 84; вулиця Янтарна 69, 71, 71А, 73, 75, 75А, 77, 77Б, 77Д, 79, 81 та 83.

КП “Дніпроводоканал” рекомендує створити необхідний на період виконання робіт запас питної та іншої потрібної для життєдіяльності води. А також - приносить вибачення за тимчасові незручності і заздалегідь вдячне за розуміння.

Нагадаємо, раніше ми писали, де 13-14 травня в Дніпрі не було води. У зв'язку з проведенням невідкладних аварійно-відновлювальних робіт на мережі водопостачання та аналогічних робіт житлово-експлуатаційним підприємством, але в іншому місці.

Також ми повідомляли про те, коли на вулиці Калиновій в Дніпрі відновлять водопостачання. Яке в частині будинків тимчасово припиняли у зв'язку з проведенням житлово-експлуатаційним підприємством ремонтних робіт на внутрішньобудинкових мережах.

А ще ми попереджали, де 20-22 травня в Дніпрі будуть проблеми з водопостачанням. У зв'язку з проведенням невідкладних аварійно-відновлювальних робіт на водопровідній мережі, робіт з перевлаштування водопровідної мережі Д-200 мм по вулиці Івана Акінфієва і ще одних невідкладних аварійно-відновлювальних робіт, але на водоводі Д-500 мм.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама

Реклама