Дитячий хор з Дніпра став зіркою Інтернету

Мільйони переглядів на YouTube та популярність в усій Європі. У Дніпрі дитячий хоровий колектив сколихнув Інтернет кількістю переглядів та коментарів під відео. Вони записують кавери на усім відомі пісні та додають туди духу українського роду. В чому секрет популярності — дізвалися "Деталі".

Сотні тисяч підписників та мільйони переглядів на YouTube. Цей дитячий хоровий колектив існує з 2006 року. Роки наполегливої праці, і як наслідок — інтернет-популярність, про яку мріє кожен.

Колектив Color Music став всесвітньо-відомим у грудні 2018-го. Їхній кавер на пісню The Chainsmokers & Coldplay набрав понад шістдесят два мільйони переглядів.

Тисячі коментарів від жителів інших країн. Зізнаються: навіть не здогадувались, що гурт український.

Один із головних голосів у колективі — Камілла. Вона — солістка. Уже 5 років вкладає свою душу у співи.

«Спочатку я, чесно кажучи, не повірила, що в нас почалися мільйони, потім 5 мільйонів, а потім я почала розуміти, що ми почали розкручуватися по всьому світу. Тобто ми маємо купу фанатів, купу підтримки всієї планети», — каже солістка хору Каміла Губенко.

А от Іван у команді вже 13 років. Ще змалку він мріяв про велику сцену та популярність. Каже: такий злет колективу не викликав здивування, бо вони проживають кожну ноту пісні.

«Музика — це моє життя, мені дуже подобається музика, я збираюся пов'язати з цим своє життя. Я б хотів написати пісні свої і стати популярним», — розказує соліст хору Іван Петріков.

Зараз у хорі 47 виконавців. Утім керівниця запевняє: створили його незаплановано. Просто вирішили спробувати, об’єднавши дітей різного віку. А ось як саме вони змогли досягти популярності в усій Європі — такої реакції від глядача навіть не очікували.

«І ми записали відео для своїх батьків. Тобто ми тоді ще не мріяли і не гадали, що це відео стане дуже популярним», — каже керівниця хору Олена Петрікова.

Дитячий хор нещодавно отримав срібну кнопку від YouTube, однак на цьому не зупиняється. Кажуть: ще трішки — і золота буде у кишені. Та команда запевняє: немалу роль у кліпах відіграє хореографія.

«Сьогодні у сучасному світі цікаво дивитися не лише на дітей, які співають, але ще й уміють рухатися. Це додає динаміки, ну і для наших кліпів це теж цікавий формат — хореографія та вокал у поєднанні», — зазначає хореографка хору Ганна Лазарєва.

Десять кліпів колективу знімали у Дніпрі. На набережній біля кулі бажань, на даху "Менори" та біля труб, які можна побачити у будь-якому куточку міста. І все це, аби показати світу краєвиди України. Нині ж Color Music мріють підкорити Європу офлайн.

Реклама

Реклама