Дід Мороз у різних країнах світу

01 січня, 13:27
Дід Мороз у різних країнах світу - фото 1

Які у всьому світі існують аналоги, відомого всім з дитинства, персонажа читайте далі.

1.Товліс бабу (Грузія)

Дід Мороз у різних країнах світу - фото 91355
Товліс бабу перекладається з грузинського, як "сніговий дідусь". Виглядає він, як сивий старий з довгою бородою, одягнений у чорну або білу чоху з білою буркою "Набада", на голові у нього традиційна сванська шапка. Товліс бабу приносить подарунки дітям у великому мішку "хурджін".

2. Санта-Клаус (США, Канада, Австралія, Західна Європа)

Дід Мороз у різних країнах світу - фото 91356
Санта-Клаус носить коротку червону курточку, на голові у нього червоний ковпак, а на носі окуляри. Роз'їжджає Санта по небу на санях, запряжених оленями, зі свитою ельфів і подарунками. Подарунки дітям Санта Клаус розкладає під ялинку і в розвішані над каміном шкарпетки. У будинок Санта потрапляє через димохід.

3. Йоллупуккі (Фінляндія)

Дід Мороз у різних країнах світу - фото 91358
У Йоллупуккі довге волосся, він носить високу конусоподібну шапку і червоний одяг. Його оточують гноми а хатинка Йоллупуккі стоїть на горі. У ній живуть його дружина Муорі і гноми.

4. Йиулувана (Естонія)

Дід Мороз у різних країнах світу - фото 91357
У Йиулувана довге сиве волосся, білосніжна борода, червоний кожух і конусоподібний ковпак з помпоном. Їздить він на північному олені, також у нього є помічники у вигляді гномів. А дружина Йиулувана - Матушка Зима.

5. Синтер Клаас (Голландія)

Дід Мороз у різних країнах світу - фото 91362
Сінта Клаас старий з білою бородою і волоссям, в червоному халаті і митрі, їздить на білому коні. У нього є велика книга, де описані подарунки для всіх дітей, їх імена і адреси. Сінтаклаас припливає на кораблі в супроводі чорношкірих слуг.

6. Корбобо (Узбекистан)

Дід Мороз у різних країнах світу - фото 91363
Він одягнений в смугастий халат з національної тканини і тюбетейку святкового червоного кольору. Корбобо супроводжує внучка Коркіз. В якості транспорту він використовує маленького ослика.

7.Зюзя (Білорусія)

Дід Мороз у різних країнах світу - фото 91359
Він невеликого зросту, з довгою сивою бородою. Ходить, босоніж, без шапки, у білому кожусі. У руці - залізна булава. Його подих - сильна холоднеча. Його сльози - бурульки. Іній - замерзлі слова. А волосся - снігові хмари. Він дуже не любить тих, хто скаржиться на холоднечу.

8. Мош Кречун (Молдавія)

Дід Мороз у різних країнах світу - фото 91361
Мош Кречун носить вуса і бороду. Одягнений він у червоний кожух трохи нижче колін з відповідним орнаментом стародавніх часів, за плечима - мішок, який називається десага. На голові у Мош Кречуну одягнена овеча кушма, на ногах замість валянок - постоли. Його супроводжують персонажі національних сказок- Гугуце і Фулгуца.

Валерія Малихіна

Хотите получать оперативные и важные новости прямо в свой мессенджер? Подписывайтесь на наш канал в Telegram.

Поділитися: