"Деталі у мережі": найцікавіше за тиждень

Виграв у лотерею, захист від "Омікрону", рухливе піаніно та валюта із селфі – все це веселило інтернет протягом тижня.

Він прокинувся багатієм. Дніпрянин виграв 2,5 мільйона гривень у національній лотереї. Для цього йому потрібно було вгададати аж 10 послідовних цифр. Купив декілька квитків, але щасливим виявився лише один. А от чоловік з Америки вже винайшов виграшну стратегію. Він просто спускає усі кошти на лотерею. Так йому вдалося зірвати аж 4 джек-поти. Найменший — 100 тисяч доларів. Що каже про свою удачу? Далі найцікавіші інтернет-новини цього тижня.

"Омікрон" не пройде: у Харкові жінка їхала з пакетом на голові. Зняли це фото у метрополітені. Пенсіонерка причепила до трикотажної шапки прозорий поліетилен. Він повністю закрив обличчя пасажирки. У мережі це вже прозвали інноваційною розробкою харківських учених.

Та наша бабуся з поліетиленовою вуаллю і поряд не стояла із закордонними колегами. Ось чоловік прийшов до магазину в протигазі. Що ж, цим нас уже не здивуєш. Та тільки подивіться на жінку, що замість маски використала губку для миття посуду. Вигадливі чоловіки натягали на голову 5-літрові бутлі та коробки. І навіть жіночий бюстгальтер.

Скопіював голос собаки та позбувся грабіжника: такий талановитий папуга живе в Африці. Відео виклав його хазяїн. Він каже: птах починає гавкати на всіх, хто наближається до воріт. Це тому, що 19-річний какаду виріс разом із псами. Так на одного захисника оселі стало більше. Цікаво, наскільки сильно здивується злодій, коли побачить такого “собаку”.

Прокинувся мільйонером: житель Дніпра переміг у національній лотереї та виграв 2,5 мільйона гривень. Для цього йому потрібно було вгадати аж 10 послідовних цифр. Свій квиток чоловік придбав у Центральному універмазі. Разом із виграшним купив ще декілька, проте “зіграв” лише один. Зате який!

І якщо вам здається, що наш дніпрянин щасливчик, тільки уявіть, що десь в Америці живе чоловік, який зірвав джек-пот 4 рази! Свій мільйон, але вже долларів, виграв на день раніше за нашого містянина. А ось повний перелік його призів:

  • 1999 р. — $100 000
  • 2016 р. — $3 000 000
  • 2021 р. — $500 000

Чоловік каже: його секрет у тому, що він витрачає багато грошей на лотерейні квитки.

«Люди не повинні робити те, що я роблю. Я не можу бути більш вдячним за те, що це відбувається зі мною, але я не хочу, щоб люди думали, що це станеться і з ними», — каже чоловік.

Піаніно-мангал, що рухається: цей диво-прилад винайшов китаєць. На ньому можна одночасно роз'їжджати вулицями, грати етюди та смажити шашлик. Натискання на клавіші перевертає шампури, а педалі приводять інструмент у рух. У коментарях жартують, буцімто прилад уже цього року можна буде побачити в Бердянську.

Хлопець з Індонезії заробив мільйон доларів на селфі. Їх почав знімати ще у 2017 році, та наклепав 933 штуки. Усе для того, щоб об’єднати фото у відео та побачити, як він змінився під час навчання в університеті.

А потім змінив плани і виклав усі ці зображення на сайті з НФТ. Це такий вид віртуальної валюти, тільки замість грошей — картинки. На хлопця звернула увагу місцева зірка, і його фото раптом стали популярними.

А якщо ви хочете заробити мільйон, але не грошей, а переглядів — надішліть нам свою новину.

Реклама

Софія Москаленко
Софія Москаленко Кореспондентка. Досвід роботи: понад 4 роки на сайтах та телеканалах міста. Улюблені теми: найцікавіше працювати на місці подій, волію знімати історії людей та передавати їх емоції у сюжеті.

Реклама