Депутат Герус програв у карти 100 тисяч доларів,— ЗМІ

15 травня, 11:38
Депутат Герус програв у карти 100 тисяч доларів,— ЗМІ - фото 1

Ба більше, цих даних немає в електронній декларації політика.

Кілька днів тому Telegram-канал “UA Baza Bot” розмістив оголошення про те, що починає продаж особистих даних українців. Саме завдяки ньому вдалося дізнатися про карткові борги нардепа.
Бот містив пароль від старої пошти народного депутата Андрія Геруса на російському сервісі mail.ru. І цей пароль підійшов до нової пошти. А в ній удалося знайти фотографію розписки, яку Герус відправляв своєму юристу із запитанням, чи має документ юридичну силу. За нею депутат Герус винен Сергію Вікторовичу Онопченку 100 тисяч доларів карткового боргу. Документ датовано 24 жовтня минулого року.
Борг нардеп мав повернути до 10 травня цього року.
Якщо документ справжній і Герус заплатив борг, то відповідні зміни він мав унести до своєї декларації протягом десяти днів.
Та річ у тому, що у базі НАЗК є лише одна декларація політика, і та за 2014 рік.

Він навіть не подавав декларації кандидата на посаду перед виборами до Київради у 2015-му і до Парламенту минулого року. І жодних змін у документ за шість років не вносив.
Чутки про те, що політик програв у карти 100 тисяч доларів, прокоментував лідер Радикальної партії Олег Ляшко в ефірі телеканалу "Україна 24".

«Я так само, як і ви, прочитав про це в Інтернеті. Я завжди знав, що він хабарник, а це підтвердження. Ви уявіть, скільки треба брати хабарів, щоб по 100 тисяч доларів у карти програвати!
Мільйони сімей сидять на карантині, проїли всі свої заощадження і не знають, чим завтра дітей годувати, а ці слуги Росії програють у карти!
Це однозначно повинно бути підставою для антикорупційного розслідування і, безумовно, для складання мандата. Якщо ви не знаєте, куди подіти гроші, віддайте їх на дитбудинки і на людей, які живуть на копійчані пенсії», — сказав він.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: