Денис Шмигаль: Затверджена "Національна економічна стратегія-2030"

04 березня, 07:41
На фото: Денис Шмигаль - фото 1
На фото: Денис Шмигаль

Уряд на засіданні 3 березня затвердив комплексний документ із доопрацюванням. У ньому визначені стратегічні кроки для розвитку промисловості, агросектору та інших сфер.

Як повідомляє Департамент комунікацій Секретаріату Кабміну, Прем'єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що це перший подібний фундаментальний документ за всю історію України.

Прем'єр назвав стратегію "дорожньою картою, що змінить країну".

Документ затверджений до 2030 року – з доопрацюванням.

«Стратегія розроблена із залученням експертів, науковців, чиновників, народних депутатів. Це стане вагомим внеском у розвиток успішної, багатої європейської України», – зазначив Прем'єр.

До створення "НЕС-2030" було залучено понад 500 учасників: представники понад 20 аналітичних центрів, більше 30 бізнес-асоціацій, 40 органів виконавчої влади, експертного середовища та громадянського суспільства, народні депутати.

Документ визначає стратегічні кроки для розвитку промисловості, агросектору, видобутку, інфраструктури, транспорту, енергетичного сектору, інформаційно-комунікаційних технологій, креативних індустрій та сфери послуг. Також стратегія враховує діджіталізацію, "зелений" курс, розвиток підприємництва та збалансований регіональний розвиток.

Раніше ми писали, що в Україні представили Стратегію розвитку судів.