День захисника України: історія слюсаря «Дніпропетровськгазу»

День захисника України: історія слюсаря «Дніпропетровськгазу» - фото 1

Віталій — слюсар «Дніпропетровськгазу». Він діагностує стан газопроводів та попереджає аварії на них. Таку роботу обрав ще у 2014 році за покликом серця. За ним же потім пішов захищати кордони України.

«Буквально через 6 днів отримав повістку з військкомату. І пішов служити. Кожен хоче захистити свою сім'ю, наприклад. У мене є син», — говорить слюсар групи КПО АТ «Дніпропетровськгаз» Віталій Цуканов.

Сину тоді було всього 9 років. Чоловік хотів захистити малого та країну, в якій він росте. Тому без вагань вирушив у найгарячіші точки.

На Донеччині був десантником-артилеристом. А точніше — старшим навідником. Його завдання — потрапляти у ціль. Цьога Віталія навчили. Та він не приховує: було страшно. Особливо на початку, коли постійно не стихали обстріли.

«Бої велися практично кожен день. Була атака в Шахтарську. Ми там тиждень стояли. І кожен день по нам стріляли і ми відстрілювалися, як могли», — говорить слюсар групи КПО АТ «Дніпропетровськгаз» Віталій Цуканов.

Повернувшись з війни, розповідає Віталій, зрозумів: завжди хотів захищати людей. Піклуватися про їхню безпеку. І неважливо, де: там — під обстрілами чи тут — із цим ящиком інструментів у руці.

«Ми кожен день робимо роботу, щоб кожен з нас був у безпеці. Всі люди на Землі», — говорить слюсар групи КПО АТ «Дніпропетровськгаз» Віталій Цуканов.

Нині ж Віталій їздить Новомосковським районом. Ходить у поля не сам, а разом із бригадою.

Реклама

Раніше ми писали про те, що Україна отримає кредит від Британії на ПЛР-тести.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама