День Європи, талант-фест "Z_ефір" та соціальна підтримка медиків і сиріт: звіт ДніпроОДА

Фото: ДніпроОДА - фото 1
Фото: ДніпроОДА

Дніпропетровщина долучилася до святкування Дня Європи. На участь в обласному фестивалі талантів "Z_ефір" уже надіслали більш ніж 700 заявок. Понад 70 дітей-сиріт області цьогоріч отримали власне житло. Про це на публічному звіті розповіла заступниця голови Дніпропетровської ОДА Ольга Горб.

«Дніпропетровщина підтримує базові європейські цінності. До Дня Європи в облдержадміністрації провели брейн-ринг для молоді й тематичну лекцію-подорож. Поряд з українським Прапором урочисто підняли Прапор ЄС», – зазначила Ольга Горб.

Заступниця голови ДніпроОДА додала, що у брейн-ринзі змагалися 4 команди. Найкраще із завданнями впоралися учасники з університету ім. О. Гончара.

Ще декілька днів триватиме прийом онлайн-заявок на обласний талант-фест "Z_ефір". Анкети та конкурсні відео-виступи вже надіслали понад 7 тис. юних жителів регіону. Оргкомітет отримав більш ніж 700 заявок.

«Найбільш популярні серед учасників – танцювальна та пісенна номінації. Хто ще не встиг – заявки приймаємо до 21 травня. Запрошуємо конкурсантів від 5 до 16 років», – розповіла Ольга Горб.

Цього року вже понад 70 дітей-сиріт із Дніпропетровської області отримали власне житло. Кошти на придбання помешкань виділила держава. До кінця року ще більш ніж 100 хлопців та дівчат справлятимуть новосілля.

«На вибір квартири діти мають 12 місяців. Купити житло можна у будь-якому куточку України», – уточнила Ольга Горб.


Фінансову підтримку надали і медикам області, працівникам госпітальних баз та мобільних бригад, які перехворіли на COVID-19. У 2021 році компенсацію отримали понад 1,6 тис. людей. Кожен – по 10 тис. грн одноразово.

Алея пам’яті біля ДніпроОДА минулого тижня відзначила 4-річчя. Вона присвячена загиблим Героям Небесної Сотні та бійцям АТО/ООС.

«За ці роки меморіальний комплекс став особливим місцем для кожного жителя області. Тут збираються у пам’ятні дати, приносять квіти. Приходять військові, щоб згадати побратимів», – сказала заступниця голови облдержадміністрації.

27 травня жителів регіону запрошують до Дніпропетровської ОДА на творчу зустріч із письменником-фантастом, журналістом Яном Валетовим. Він презентуватиме свої твори.

Фото: ДніпроОДА - фото 170270

Фото: ДніпроОДА
ДніпроОДА

Фото: ДніпроОДА - фото 170272

Фото: ДніпроОДА
ДніпроОДА

Фото: ДніпроОДА - фото 170274

Фото: ДніпроОДА
ДніпроОДА

Фото: ДніпроОДА - фото 170275

Фото: ДніпроОДА
ДніпроОДА

Фото: ДніпроОДА - фото 170276

Фото: ДніпроОДА
ДніпроОДА