День Незалежності: як проходить свято в Кам'янському

24 серпня, 14:49
День Незалежності: як проходить свято в Кам'янському - фото 1

Кам'янське теж святкує День Незалежності. Вранці в центральному парку біля мерії людей не багато, але люди збираються, гуляють сім'ями, вітають один одного і всіх українців.

«Я б хотіла, щоб наше майбутнє покоління жило краще ніж ми. Щоб вони були в Україні, не їздили на заробітки. Щоб українське не зникало. Щоб люди пам'ятали, якого вони роду», - каже Лідія Мазурчук, мешканка Кам'янського.
«Вітаю всіх громадян міста з Днем Незалежності. Всім бажаю щастя, свободи, незалежності, миру і здоров'я», - вітає містян кам'янчанин Григорій Шуткевич.

За словами місцевої влади, масштабні заходи не проводитимуть через карантин, але традиційні залишилися. Так день прапора, як і в минулому році, об'єднали з Днем Незалежності і відсвяткували минулої п'ятниці, 21 серпня. Жителі Кам'янського поклали квіти біля меморіалу загиблим героям АТО, мерія вручила нагороди учасникам бойових дій, а також підняли національний прапор України. Вчора, 23 серпня, перед святкуванням Дня Незалежності, кам'янчани в Лівобережному парку провели культурно-розважальні заходи. У цьому ж парку буде і сьогодні проведена розважальна програма.

Поділитися: