День Незалежності 34-ка проведе наживо

19 серпня, 21:01
День Незалежності 34-ка проведе наживо - фото 1

День Незалежності разом із 34-кою. Головне свято країни наша команда проведе наживо.

Спецвипуски новин, прямі включення з міст області, привітання відомих та успішних містян. А ще ролики-привітання від ведучих телеканалу. Підготовка до свята у розпалі. Про те, як знімаємо, підбираємо образи ведучим та які міста покажемо.

Ми вже готуємося до Дня Незалежності 2020. Цього року ще грандіозніше та масштабніше.

2 дні зйомок, понад п’ятсот кілометрів дорогами області та знімальна група із 20-ти людей. Так ми записували ролик-привітання. Об’їздили мало не весь регіон.

Побували у Кам’янському, у Кривому Розі та на могилі отамана Сірка під Нікополем.

А готуватися до зйомок цього ролика ми почали ще кілька тижнів тому. Перше, і мабуть, найголовніше — це підібрати образи. Стилістка 34-го телеканалу Євгенія вирішила відразу — без вишиванок не обійтися. Найкраще обирали з нашими друзями, які вже 15 років одягають дніпрян у сучасне та модне українське вбрання.

«Кожна ведуча — це особливий внутрішній світ. І ми повинні його відобразити як в одязі, так і в аксесуарах. Сьогодні нам допоможе тематичний магазин, який ми обрали для зйомки. Я сподіваюся, у нас будуть дуже гарні образи», — ділиться стилістка 34 телеканалу Євгенія Замовська.

Перший образ — готовий. Для ведучої програми "Тіп-Топ" обрали сукню з блакитною вишивкою. Оксана Немировська каже: це її улюблений колір, та й їй до лиця, бо має голубі очі.

«Дуже ця сукня мені сподобалося, дуже сильно. Нічого міряти більше не буду. Коли паркувалася, побачила цю сукню на вітрині і зрозуміла, що це любов із першого погляду, тому я залишаюся в ній», — ділиться ведуча програми "Тіп-Топ" Оксана Немировська.

Обирали довго, переміряли цілий десяток образів і таки визначилися. Фаїна Мендалюк — ведуча програми "Грані" - зупинилася на вишитій сукні із синього льону.

«Свято має бути і в душі, і в образі, і навіть у повітрі має бути. Ми хочемо подарувати саме таке відчуття кожному, хто святкуватиме День незалежності цього року», — розповідає ведуча програми "Грані" Фаїна Мендалюк.

Непроста справа — і сорочку підібрати. Та головне, — каже Артем — ведучий програми "Деталі. Підсумки" — аби вона сиділа гарно.

Загалом підібрали більш ніж десять образів.

«Я взагалі люблю усе українське: вбрання, кухню, традиції. І сьогодні, як на мене, мені підібрали дуже вдалий образ», — ділиться Лейла Аббасова, ведуча програми "Деталі".

І вся ця підготовка — заради неймовірного відеоролика. Про нас із вами, про Україну та нашу незалежність. Що вийшло? Дивіться 24 серпня в ефірі 34 телеканалу. Будемо наживо показувати, як святкує область. Спецвипуски "Деталей" із 12:30 — новини щодві години. Працюватимуть відразу кілька локацій. Ведуча Лейла Аббасова — зі студії новин. Євген Коптєв — просто неба. Його опен-ейр включення — від найбільшого та найвищого прапора України.

Що там у містах області? Як святкують День народження країни у регіоні? Розкажуть наші кореспонденти. Прямі включення із Дніпра, Петриківки, Кривого Рогу, Павлограда і Кам’янського. Буде цікаво!

Поділитися: