Дельта становить 100% випадків за аналізами в Україні

Дельта становить 100% випадків за аналізами в Україні - фото 1

При тяжкому перебігу хвороби роблять аналіз, щоб з'ясувати, на який саме штам пацієнт є хворим. В Україні за аналізами штам Дельта становить 100%.

При атиповому чи тяжкому перебігу хвороби роблять аналіз, щоб з'ясувати, на який саме штам пацієнт є хворим. В Україні останнім часом всі зроблені аналізи вказують на штам Дельта, який переноситься важче. Про це повідомив головний санітарний лікар Ігор Кузін в ефірі Україна 24.

Зазначено, що перевірка стосується тільки тяжких випадків, тому стверджувати, що всі хворіють саме Дельта-штамом, не можна.

«Зараз 100% випадків, зафіксованих на території України, – це переважно звичайний штам Дельта, який значно заразніший, і дійсно він викликає те, що люди його переносять набагато складніше», – розповів Кузін.

Ігор Кузін відмітив, що вакциновані люди набагато легше переносять коронавірусну хворобу, спричинену штамом Дельта, незважаючи на те, що майже в п'ять-шість разів зростає забезпеченість киснем.

Він додав, що вакцинація захищає не лише від Дельти, а й від її мутації – Дельти+.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Україна отримає 1,5 млн доз вакцини від Німеччини. Німеччина безоплатно надала різним країнам мільйони доз антикоронавірусної вакцини. В сумі Німеччина передала 7,6 мільйона доз вакцини AstraZeneca до В'єтнаму, України, Єгипту, Гану і Намібії. Крім того, ще 10 млн доз передані в міжнародну програму рівного доступу до лікарських препаратів COVAX, ініційовану Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ). Про це стало відомо 24 жовтня.

Реклама

Реклама