ДБР затримало вимагачів грошей у ветеранів ООС

Фото: Кореспондент - фото 1
Фото: Кореспондент

Оперативники Державного бюро розслідувань викрили злочинне угруповання, яка вимагало гроші у поранених на фронті військовослужбовців за оформлення інвалідності.

ДБР викрило злочинну групу, яка вимагала гроші у поранених на фронті бійців. Як повідомляє видання Кореспондент з посиланням на пресслужбу ДБР, керував вимаганням голова районної медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) Київщини.

Реклама

«Оперативники ДБР викрили злочинне угруповання, яке вимагало гроші у поранених на фронті військовослужбовців. Задокументовано системну діяльність угруповання з незаконного збагачення на бійцях ООС», — наголошується у повідомленні.

Повідомляється, що організував угруповання голова однієї з міжрайонних медико-соціальних експертних комісій Київщини. Глава МСЕК привернув до протиправної діяльності колишнього співробітника медслужби полку області, якого звільнили за хабарництво та його водія.

«Зловмисники брали 4 тисячі доларів США за оформлення групи інвалідності пораненим військовослужбовцям Збройних Сил України та іншим учасникам ООС. Також вони брали гроші у бійців за визначення зв'язку поранення або каліцтва з бойовими діями», — повідомляють у ДБР.

Крім того, встановлено факти підробки документів з інвалідності осіб, які взагалі не були в районі ООС. Гроші, які виділяла держава таким "пораненим", члени злочинної групи ділили між собою.

Реклама