Дбати про себе важливо! Сьогодні відзначають день турботи про себе

Дбати про себе важливо! Сьогодні відзначають день турботи про себе - фото 1

Сьогодні саме час записатися до косметолога чи перейти на правильне харчування. 24-го липня відзначають день турботи про себе.

Свято це міжнародне, його заснували, аби нагадати людям як зберегти красу та здоров'я. Дату обрали символічну 24.07 бо піклуватися про власний комфорт варто 24 години 7 днів на тиждень. Так що ж таке турбота про себе?

Реклама

Перманентний макіяж, депіляція та масаж. Алла підрахувала, щотижня на косметичні процедури витрачає по 8-10 годин.

Дівчина — блогерка та молода матуся. Каже, хоче бути гарним прикладом для донечки. Зізнається, якщо б довелося обрати тільки одну процедуру — залишила б манікюр.

«Для жінок це особливо важливо. Нова процедура, як свіжий манікюр, це як ковток свіжого повітря. Гарне волосся — це впевненість в собі і підвищена самооцінка. Все це наповнює жіночої енергією», — каже блогерка Алла Чугунова.

Та піклуватися про себе варто не лише ззовні, а й із середини — впевнені дієтологи. Важливо, аби харчування було збалансованим. Із необхідною кількістю білків, жирів та вуглеводів.

Серед корисних звичок — і регулярні медичні огляди, кажуть лікарі. Проте така культура в Україні поки не надто поширена.

Люди, що входять до груп ризику, тобто мають хронічні захворювання, мають обстежуватися мінімум раз на рік. Решті до лікаря радять навідуватися раз на два роки.

А ще турбота про себе — це питання психології, кажуть експерти.

Фраза “А що ж подумають люди” шкідлива для здоров'я, пояснюють психологи. Варто навчитися говорити “ні” у незручних для себе ситуаціях та передусім дбати про власний комфорт.

Тож турбуватися про себе варто у комплексі. Це може бути улюблена б’юті-процедура, збалансоване меню, регулярні огляди у спеціалістів та обов'язково — душевна рівновага.

Реклама