Данило Гетманцев у студії "Граней" прокоментував закон про касові апарати

Данило Гетманцев. Фото: Facebook - фото 1
Данило Гетманцев. Фото: Facebook

Голова комітету Верховної Ради із питань фінансів та податкової митної політики Данило Гетманцев під час програми “Грані” на 34 телеканалі прокоментував закон про касові апарати.

Із 1 січня в Україні почав діяти закон, який зобов'язує ФОПів 2-4 групи використовувати касові апарати. Це викликало чимале обурення серед підприємців з усієї країни.

Голова комітету ВР із питань фінансів та податкової митної політики Данило Гетманцев під час ефіру програми “Грані” пояснив необхідність такого зобов'язання.

«Цей захід спрямований, по-перше, на захист споживачів. Всіх 40 млн наших українців, наших громадян, які є споживачами, зокрема, до речі, і ФОПів. І які повинні мати право на фіскальний чек. Товар, який ви придбаєте, є "білим", з нього сплачені податки. Податки на лікарів, на вчителів, на поліцейських, на дороги рівні, на те, щоб наші пенсіонери отримували не жалюгідну, а пристойну пенсію. Чому це необхідно самим ФОПам аби вести "білий" бізнес? Аби він бачив, і держава бачила його обіг, аби він міг продати свій бізнес, аби він міг заповісти свій бізнес, аби він був нормальним підприємцем у сфері торгівлі, в якій він працює "по-білому"», — пояснив голова комітету ВР із питань фінансів та податкової митної політики Данило Гетманцев.

Проте і такі пояснення не заспокоюють підприємців, мовляв, податки і так сплачують достатньо.

«Це все, на нашу думку, абсолютна, чиста маніпуляція. Ми і так весь цей бюджет, бюджет України, утримуємо своїми власними грошима. Зокрема й юристи, адвокати тощо. З великих справді підприємств вони цих грошей не беруть», — коментує представник ГО “Самозахист Підприємств” Олег Манаєнков.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама