Дах, балкон та гараж з іномаркою: на Дніпропетровщині сталося декілька пожеж

Фото: ДСНС - фото 1
Фото: ДСНС

У Нікополі та Нікопольському районі горіли господарча споруда, п’ятиповерхівка та гараж з автомобілем.

24 листопада о 18:22 на вулиці Дружби села Настасівка на території приватного сектора горить одноповерхова господарча споруда. Орієнтовно, загоряння виникло на даху будівлі. Вогнем знищено дах та дерев’яне перекриття будівлі на площі 10 кв. м. Унаслідок події загиблих та постраждалих немає. О 18:48 вогонь локалізовано та о 19:34 – ліквідовано.

Горів дах - фото 200865

Горів дах
Фото: ДСНС

25 листопада о 00:12 у Нікополі по вулиці Княжа виникла пожежа на балконі квартири, що розташована на першому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку. Згоріли домашні речі та сміття на площі 3 кв. м. Пожежу локалізовано о 00:28 та ліквідовано о 00:45. Загиблих та постраждалих немає.

Загорівся балкон - фото 200866

Загорівся балкон
Фото: ДСНС

Цієї ж ночі вже о 03:20 на вулиці Калинова села Чкалове горів автомобіль Ford FOCUS, який був всередині одноповерхового гаражу. Пожежа виникла всередині приміщення, а вогонь охопив майже всю площу конструкції легковика. Була ймовірність перекидання полум’я на внутрішнє облицювання стін гаража. Вогнем було знищено моторний відсік, салон та багажник транспортного засобу, а також пошкоджено перекриття гаража. Загальна площа — 8 кв. м. Пожежу локалізовано о 03:54 та ліквідовано о 04:13. Внаслідок події загиблих та постраждалих немає.

Згоріла іномарка- фото 200864

Згоріла іномарка
Фото: ДСНС

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі згоріла приватна медична лабораторія на вулиці Березинській. Займання виникло всередині одноповерхової будівлі. Згоріли пластикові двері, фасад будівлі та підвісна стеля на площі 10 кв. м. Пожежу було локалізовано о 02:02 та повністю ліквідовано о 02:10. Внаслідок пригоди загиблих та постраждалих немає.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама