COVID-сертифікати можна отримати в "Дії": алгоритм

Фото: Міністерство та Комітет цифрової трансформації України - фото 1
Фото: Міністерство та Комітет цифрової трансформації України

24 вересня 2021 року почали запускати "жовті" внутрішні COVID-сертифікати в застосунку "Дія" для користувачів iOS. Невдовзі послуга стане доступною і для користувачів Android.

Міністерство цифровий трансформації України зробило можливим отримати COVID-сертифікати через додаток "Дія". При цьому для генерування документа не потрібен "Дія. Підпіс", але необхідно виконати таке:

- авторизуватися в "Дії" за допомогою електронного підпису;
- натиснути "Отримати СOVID-сертифікат" на головній сторінці або в розділі "Послуги";
- підписати згоду про обробку персональних даних;
- якщо дані про вакцинацію вже є в реєстрі, то на електронну пошту прийде готовий документ.

Після генерації він зберігається в PDF-файлі і буде дійсний 120 днів.

Також у застосунку "Дія" можна згенерувати внутрішній "зелений" сертифікат, який дійсний 365 днів від дня останньої дози повної вакцинації. COVID-сертифікати матимуть кольорові позначки лише в цифровому форматі. Друкувати їх на папері відповідного кольору не потрібно.

Реклама

Раніше ми писали про те, що Дніпропетровська область перейшла в "помаранчеву" зону карантину. Відповідне рішення ухвалили 23 вересня на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама