Цього року на Дніпропетровщині демонтували 128 нелегальних АЗС

30.06.2020, 11:22
Цього року на Дніпропетровщині демонтували 128 нелегальних АЗС - фото 1

Діяльність ще 8 станцій призупинили, бо в них є ліцензія, але відсутні інші дозвільні документи.

Про це стало відомо під час засідання міжвідомчої регіональної робочої групи, яка опікується боротьбою з нелегальними обігом і роздрібною торгівлею пальним.

«Для боротьби з нелегальними АЗС об’єднали зусилля обласної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних та контролюючих органів. Перевіряємо нафтопереробні та автозаправні станції, фури, які перевозять пальне. Виявили нелегальних учасників ринку. Найчастіше вони не мають ліцензій, земельних документів, ухиляються від сплати податків, розміщують АЗС у місцях, де це неможливо за будівельними нормами», — розповів заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Максим Скрипнік.


Наразі у Дніпропетровській області працюють 604 легальні автозаправні станції. Повідомляти про роботу незаконних заправок можна за номером "гарячої лінії" — 068 873 66 62.

Нагадаємо, раніше на Дніпропетровщині на місці будинку побудували нелегальну заправку. Таку аферу провели в селищі Дослідному.

Також у Кривому Розі "прикрили" роботу нелегального нафтопереробного заводу і п'яти АЗС. Сталося це 10 лютого.

А ще у Дніпровському районі правоохоронці припинили роботу незаконної автозаправної станції.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: