Цієї п'ятниці "мечниківці" відвідають своїх підшефних

27 травня, 17:53
Цієї п'ятниці "мечниківці" відвідають своїх підшефних - фото 1

Наймолодших і найуразливіших пацієнтів.

Медики побувають у Будинку дитини № 2. Малюків оглянуть щелепно-лицеві хірурги та ЛОРи. Візьмуть усі необхідні аналізи, проведуть ультразвукову діагностику та рентгени. Частину дітлахів відберуть для проведення операцій.

«Кращі фахівці лікарні Мечникова спеціально виїжджають у наш підшефний дудинок дитини для того, щоб провести інструментальний огляд усіх хворих дітей, які дуже потребують сьогодні допомоги фахівців високого класу. Думаю, що ця акція додасть здоров'я перш за все найскладнішим дітям. Найголовніше — ми допоможемо цим дітям оздоровитися», — ділиться головний лікар ОКЛ ім. Мечникова Сергій Риженко.


Такі огляди вже стали традицією.

«На жаль, коронавірус змінив життя багатьох людей, і діти не можуть виїжджати до стаціонарів. Але Сергій Анатолійович говорить завжди: “Усі повинні бути обігріті”. Приїдемо до діток — надамо їм ту допомогу, якої вони потребують», — розповідає тимчасово в. о. заступника головного лікаря ОКЛ ім. Мечникова Ірина Китова.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: