Ціни та черги на бензин зростають: чи здорожчає через це вартість проїзду в Дніпрі?

  - фото 1

Попри воєнний стан, громадський транспорт у Дніпрі не зупинявся. Керівництвом міста було ухвалено рішення щодо допомоги паливом автотранспортним підприємствам.

Після повномасштабного вторгнення рф на територію України від 24 лютого 2022 року у Дніпрі зменшили рухомий склад на маршрутах. Причиною цього стало зниження пасажиропотоку і початок комендантської години. Якщо тоді паливом забезпечували на 100%, то наразі — частину, решту — перевізники купують своїм коштом.

«Усе ж місто продовжує дотувати громадський транспорт паливом. І завдяки цьому в роботі майже всі автобусні маршрути за виключенням тих, що цілком дублюються електротранспортом», – розповів заступник директора департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міської ради Олександр Лещенко.

Він також підкреслив, що збільшується не лише кількість машин на маршрутах, а й їхній клас, тобто з’являються й автобуси великої місткості.

«Попри нестабільну ситуацію з ціною на паливо, на сьогодні тариф на проїзд в автобусних маршрутах залишається незмінним. Надалі все залежатиме від економічної ситуації у державі і не виключено, що вартість проїзду може змінитися. Електротранспорт працює у штатному режимі», — додав він.

Водночас директор автотранспортного підприємства «Карлсон» Віктор Бевзюк зазначив:

«Ні для кого не секрет, що ситуація з паливом складна. Але вдячні міській раді за підтримку. Нам видають талони на паливо. Словом, завдяки цьому вдається продовжувати працювати. Наше підприємство працює у повному обсязі».

Зі свого боку, водій маршруту № 136 Денис Губа додав:

«Допомога у паливі від міської ради дуже відчутна. Об’єми, яких не вистачає, дозаправляємо на заправках. Загалом працюємо з дотриманням графіка руху».

Раніше ми писали про те, що в Україні створили онлайн-мапу магазинів, аптек та АЗС.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама