Чому в під'їзді на вулиці Шухевича в Дніпрі впала плита?

Чому в під'їзді на вулиці Шухевича в Дніпрі впала плита? - фото 1

Земля пішла з-під ніг щойно жінка вийшла з під'їзду. Плита обвалилася біля будинку 55 по вулиці Романа Шухевича. Постраждала пролетіла декілька метрів та впала на бетон. З травмами її забрали до лікарні.

У пані Валентини струс мозку, декілька швів та синці. Жінка просить не показувати обличчя. Розповідає, третього січня вийшла викинути сміття та опинилася в лікарні.

"Ступила правою ногою на плиту і провалилася. Коли я прийшла до тями, з чола бігла кров. Я по сходах вийшла, набрала знайомого і він визвав швидку. Додому повернулася потихеньку”, - розповідає потерпіла Валентина Жукова.

За словами місцевих, їхньому будинку понад 100 років. Перекриття тут уже давно прогнило, а плити розсипалися, каже Ольга. Драбину тут поклали тиждень тому для надійності — зараз без неї не пройти. Місцеві кажуть, гнилі перекриття - то не єдина біда. Ще є проблеми з дахом та каналізацією, а комунальники їх ігнорують

"У мене тече, я ставлю ці тазики нещасні, чекаю, коли капати перестане і нічого. ЖЕК нульовий. Зате 251 грн я повинна заплатити", - ділиться мешканка будинку № 55 по вул. Р. Шухевича Світлана Володимирівна.

У Жилсервісі пояснюють, плита обвалилася, тому що перегнила металева конструкція. Кажуть, раніше з цією проблемою місцеві не зверталися. Ба більше, мають борги.

"28 тисяч вони мені повинні - виходить два з половиною роки вони ні копійки в ЖС не заплатили. Ремонт, який я буду завтра виконувати, буду їх кредитувати будинок наперед. Поставимо туди полегшену конструкцію. Спецпрофільну сітку зі швілерами”, - пояснює головний інженер “Жилсервіс-2” Олег Морозюк.

У КП усунути провал обіцяють за декілька днів. Роботи обійдуться близько 5-ти тисячі гривень. Тим часом у поліції з'ясовують подробиці та шукають винних.

Юлия Звягинцева

Хотите получать оперативные и важные новости прямо в свой мессенджер? Подписывайтесь на наш канал в Telegram.

Реклама