Чоловік заразився COVID-19 на вечірці "антивакцинаторів" та помер

Чоловік заразився COVID-19 на вечірці "антивакцинаторів" та помер - фото 1

Противники вакцинації влаштовують спеціальні вечірки, на яких люди, які не хочуть щепитися, можуть заразитися коронавірусом.

55-річний чоловік помер в Австрії минулого тижня після зараження COVID-19 на одній з антивакцинаторських вечірок, яку відвідав, коли був на півночі Італії. Про це повідомляє Independent.

Ще троє перебувають у реанімації після відвідин "коронавірусних вечірок", де люди намагалися захворіти на COVID-19.

«Він заразився коронавірусом і помер минулого тижня. Принаймні трьох інших учасників аналогічних вечірок в альпійському регіоні, включаючи дитину, було госпіталізовано також після зараження», — пише видання.

Раніше ми писали, що уряд Австрії почав блокувати нещеплених. Тепер місцеві правоохоронці перевіряють статус вакцинації у випадкових людей на вулиці. Якщо ж щеплень немає — доведеться сплатити штраф.

Отже, з 15 листопада в Австрії почав діяти локдаун для тих, хто не має вакцинації від COVID-19. Таке рішення ухвалили через стрімке зростання кількості хворих у країні. За деякими даними, за 13-14 листопада в Австрії інфікувалося більше людей, ніж за весь час пандемії. Лікарі запевнили, що міра необхідна, адже місця в лікарнях уже переповнені.

З близько 9 мільйонів осіб, що проживають у країні, вакцинувалась близько третина населення. Це вважається одним із найнижчих показників у Західній Європі.

Наразі місцеві поліцейські мають право підійти до випадкової людини на вулиці, дорозі, у ТЦ, кафе, ресторані, непродовольчому магазині та перевірити сертифікат про вакцинацію. Якщо щеплень немає — порушник має сплатити штраф у розмірі щонайменше 500 євро. Якщо відмовитись від перевірки, то штраф буде ще більшим — 1450 євро.

Також відомо, що в Австрії через коронавірусні обмеження для роботи та відпочинку в Італії стали вимагати спеціальні "зелені сертифікати", які свідчать, що людина прищепилася від COVID-19 або нещодавно перенесла інфекцію. Саме у зв'язку з цим у країні почали влаштовувати спеціальні "ковідні вечірки", на яких люди, які не хочуть щепитися, можуть заразитися коронавірусом.

Подібні заходи часто проводять в Австрії та Німеччині. До речі, деякі батьки, які виступають проти вакцинації приводять на заходи своїх дітей.

Реклама

Реклама