Чого чекати від символу прийдешнього року — Білого Металевого Бика?

Фото: verge.zp.ua - фото 1
Фото: verge.zp.ua

Благородна та вперта тварина, що понад усе цінує сімейні взаємини. Так кажуть про символ прийдешнього року — Білого Металевого Бика. Кореспондентка 34 телеканалу розшукала рогатого на ім’я Мишко. І розпитала його господарів, який норов той має та як задобрити символ 2021-го.

На пошуки символу Нового 2021-го попрямували до села Булахівка. Там живе піврічний бичок. Господарі назвали його Мишком. Кажуть, що поки рогатий не надто кмітливий, утім має веселий норов.

Реклама

«Він поки маленький, безглуздий, але все одно слухається, розуміє», — розповідає власник бичка Олександр Єрмілов.

Тварина відповідатиме взаємністю, якщо про неї піклуватися — вчасно годувати, чистити шерсть і прибирати хлів. Олександр із Мишком та його мамою Мілкою завжди обходиться ласкаво. Адже впевнений: вони все розуміють.

Окрім сіна, полюбляють рогаті й смаколики. Господарі частують їх яблуками, гарбузами та буряками.

Пращуром знайомого нам домашнього бика з великою ймовірністю був європейський тур, — кажуть зоологи. Втім через полювання цей вид повністю знищили ще триста років тому.

«Ці тварини були приручені дуже і дуже давно. Навіть вважається, що раніше, ніж кінь. Мова йде про 8–9 тисяч років тому назад», — пояснює зоолог Олександр Пономаренко.

У давніх слов’ян корови символізували родючість, а бики — міць і силу. Цікаво, що ці рогаті доброзичливі та навіть здатні дружити. Зокрема, іноді тварини ласкаво вилизують одна одну — так вони засвідчують свою ніжність.

Реклама