Чиновники "Укрзалізниці" у Дніпрі підозрюються в корупції із закупками ПЛР-тестів

Чиновники "Укрзалізниці" у Дніпрі підозрюються в корупції із закупками ПЛР-тестів - фото 1

НАБУ почало розслідування відносно чиновників "Укрзалізниці". Вони підозрюються в привласненні майже 60 млн грн бюджетних грошей, які виділила НЗСУ для лікування пацієнтів з COVID-19. Антикорупційне бюро просить жителів Дніпра посприяти слідству.

Посадові особи філій "Центр охорони здоров'я" АТ "Укрзалізниця" підозрюються в спробі, за період з вересня по грудень 2020 року, закупити ПЛР-тести за завищеними цінами. Про це написали у пресслужбі компанії.

НАБУ розпочало розслідування щодо корупції серед чиновників підприємства "Укрзалізниця" і провело обшуки в залізничних лікарнях Дніпра, Києва, Харкова, Львова та Одеси. Як пише "Українська правда", посилаючись на джерело в антикоррупційних органах, посадові особи могли залишити за собою близько 50 мільйонів гривень, які залізничні лікарні отримували від НСЗУ для лікування пацієнтів з COVID-19.

Починаючи з листопада 2020 року, в залізничних лікарнях вилікували 2 428 хворих COVID-19.

НАБУ просить допомоги жителів Дніпра, а саме — звертатися на гарячу лінію (0-800-213-200) особам, які лікувалися від коронавірусу в залізничних лікарнях Дніпра за свій рахунок у період з 30 листопада 2020-го до 31 березня 2021-го.