Що для вас незалежність України? — відповіді відомих людей

24 серпня, 13:13
Що для вас незалежність України? — відповіді відомих людей - фото 1

На запитання 34 телеканалу відповіли представники різних професій.

Ось що сказав директор Обласного центру екстреної меддопомоги та медицини катастроф Радій Шевченко:

— Інвестиційно приваблива, туристична, квітуча Україна. Для мене це є незалежність.


Для начальника регіонального Гідрометцентру Василя Гринчака незалежністю є:

— Cвобода. Це багатство країни, це розвиток традицій, культури, мистецтва.


Начальниця відділу санепіднагляду та організації розслідування спалахів ГУ Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області Неля Полюхович просто привітала українців із Днем Незалежності:

— Всім українцям хочеться побажати, враховуючи те, що я якби лікар, перш за все — здоров’я. Ну і процвітання державі, і процвітання всім українцям.


Також поділилась із нами своїм розумінням незалежності речниця ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Дар’я Гречищева:

— Незалежність — це відповідальність, по-перше. І щоб ви любили рідну землю, захищали від пожеж. Любили свою сім’ю, і знали, що найвища цінність нашої держави — це життя.


А заступник начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев дав настанову всім українцям:

— Є такі гарні вірші, які написав Тарас Григорович Шевченко, — “Борітеся й поборете”. Бо українці дійсно довели. Бо у них є дух, дух нації. Я хочу, щоб кожен українець носив у своєму серці і любив Україну, як її любили наші пращури. Тому, з Днем Незалежності нас.

 

Поділитися: