Чи є шанси в України опинитися в плей-офф? Оцінюємо розклади

Чи є шанси в України опинитися в плей-офф? Оцінюємо розклади - фото 1

У своїй групі на Євро-2020 Україні вдалося обіграти лише Північну Македонію з рахунком 2:1, а ось Нідерландам і Австрії наша збірна програла. Які шанси у Національної збірної з футболу вийти в ⅛ фіналу Євро-2020?

Збірна України після трьох турів змогла набрати лише три очки і зайняти третє місце в групі С. Нагадаємо, в плей-офф виходять перші дві команди з кожної групи і чотири кращі серед шести, які посіли треті місця. На сьогодні всі матчі зіграли в групах А, В і С. У групі А третє місце посіла збірна Швейцарії з 4 очками. У Групі В Фінляндія, яка набрала, як і Україна, 3 бали, але за додатковими показниками знаходиться в рейтингу нижче нашої збірної.

22 і 23 червня зіграють заключні тури в групах D, Е і F. Ми вирішили розібратися, за яких умов збірна України вийде в плей-офф і які суперники нас там можуть чекати.
Отже, щоб наша збірна потрапила в 1/8 фіналу, треба щоб здійснилася принаймні одна з таких подій:

- У групі D Шотландія і Хорватія повинні зіграти між собою внічию.

- У групі Е Швеція не повинна програти Польщі, а Іспанія повинна перемогти Словаччину, пропустивши в свої ворота не більше двох голів.

- У групі F Франція повинна перемогти Португалію з різницею в три голи або більше, або Угорщина повинна перемогти Німеччину з різницею в три голи та більше.

Команди, які можуть вийти в плеф-оф - фото 176355

Команди, які можуть вийти в плеф-оф
Википедия

Якщо збірна України з футболу вийде в плей-офф, то швидше за все зіграє з лідером групи F (Франція, Португалія, Німеччина) або групи Е (Іспанія або Швеція)..

Раніше ми писали, що Україна поступилася Австрії з рахунком 0:1 Подальша турнірна доля синьо-жовтих визначиться після завершення матчів третього туру в інших групах.

Реклама

Реклама