Чи готовий дніпровський аеропорт до коронавірусу?

13 березня, 16:58
Чи готовий дніпровський аеропорт до коронавірусу? - фото 1

У Дніпрі закрили перший авіанапрямок. Тепер городяни не зможуть вилетіти до Ізраїлю. Все через можливу загрозу коронавірусу.

Чи готовий аеропорт до карантину?

Авіакомпанія МАУ призупинила рейси з Дніпра до Тель-Авіва. Пасажирам запропонували альтернативний варіант вильоту — найближчими рейсами з Києва.

«З 12 числа з 8 години за місцевим ізраїльським часом Ізраїль уводить правила перебування людей, що прибувають на територію країни і 14-денний канрантін. У зв'язку з цим є зниження пасажиропотоку в цю країну. Австрійські авіалінії надіслали нам свої рекомендації і їх вимоги для того, щоб ми спільно гармонізували те, що ми робимо у себе тут в аеропорту», — говорить генеральний директор Міжнародного аеропорту "Дніпропетровськ" Сергій Криворудченко.


Щодня через міжнародний аеропорт проходить до 1000 пасажирів. Термінали, пропускні пункти і саме приміщення дезінфікують кожну годину. Спеціальні засоби у вільному доступі для відвідувачів і персоналу. Людей, які прилетіли з інших країн, перевіряють за допомогою тепловізорів і безконтактних термометрів.

«Прикордонники дивляться паспорт і в паспорті є інформація, що колись або протягом декількох останніх тижнів людина була в тих районах де розповсюджена ця інфекція. Тобто, фіксуються масові випадки захворювання. Ми проводимо термометрію, видаємо їм анкети», — говорить начальник відділу ГУ Держпродспоживслужби в області Олег Гладкий.


Пасажири заповнюють анкети, де вказують особисті дані, телефон та місце перебування в країні. Щоб їх в подальшому можна було взяти під медичний нагляд.

Наталия Пономаренко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: