Чи безпечно приймають клієнтів ресторанів і магазинів в Дніпрі?

25 травня, 09:09
Чи безпечно приймають клієнтів ресторанів і магазинів в Дніпрі? - фото 1

Рейд влаштували журналісти «Деталей. Підсумків».

Коронавірус вже майже не лякає. За останній місяць карантину кількість тих, хто боїться хвороби зменшилась на 10 відсотків. Такі дані оприлюднила соціологічна платформа “Градус”. У Дніпрі після послаблення карантину на вулицях побільшало людей без масок. Забувають про них навіть у салонах краси та ресторанах — твердить наша Ольга Михайлова.

А ще у клубах. Після послаблення карантину в одному з дніпровських нічних клубів – сотні людей. Відвідувачів приймають на терасі, дистанції ніхто не дотримується, про маски всі забули.
Також наша кореспондентка пройшлася торгівельними центрами. Там вона бачила температурний скринінг та велику кількість відвідувачів без масок. А за таке каратимуть, каже начальниця відділу санепіднагляду та організації розслідування спалахів ГУ ДПСС в Дніпропетровській області Неля Полюхович. Інспекція щодня перевіряє заклади на дотримання карантинних норм. Із півтори сотні перевірених, більш ніж п'ятдесят — порушники.

“Максимум може загрожувати штраф, адміністративне порушення, в розмірі від 17 тисяч гривень, і закриття суб'єкта господарювання”, - каже вона.


Нехтування карантинними заходами з боку підприємців та звичайних людей відбувається на фоні щоденного зростання кількості хворих не тільки в Дніпрі, але й по всій Україні.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: