Черговий фейк про Яценюка спростували

26 березня, 17:43
Черговий фейк про Яценюка спростували - фото 1

Про неправдиву інформацію, яка поширюється в Інтернеті розповіла прессекретарка політика Ольга Лаппо.

«Щойно отримала в чаті повідомлення про новий треш, який почав поширюватися Мережею проти Яценюка. Виявляється, що він знаходиться у VIP-палаті для чиновників і там б'є медсестер за несвіжі фрукти», — написала вона у своєму Facebook.


Прессекретар назвала цю інформацію маренням:

— Радять на такі речі не звертати увагу. Але досвід 2014–16 років навчив, що навіть саму дику "утку" можна залишати без дезінфекції.
«Кремль і його підручних в Україні вивела інформаційна активність Яценюка. Проти нього знову почали виливати масу гидоти», — зазначила вона.
«Фейки проти Арсенія Яценюка — це той самий інформаційний вірус, який намагається знищити у країні здоровий ґлузд і здатність протидіяти Кремлю. Продовжуємо мити руки. Ні — заразі і брехні», — написала Ольга Лаппо.
«Пандемія коронавірусу вже стала комфортним середовищем для нової кампанії по дезінформації. Уряди Євросоюзу звітують про те, що Росія активно поширює брехню, щоб посилити паніку і недовіру і в без того непростих умовах», — вважає жінка.
«Будемо дуже вдячні, якщо Ваші проєкти приділять цьому випадку увагу. Зараз повинні разом по-особливому боротися за правду і проти брехні, яку ворог використовує як зброю», — повідомила Лаппо.

 

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: