CAS залишив у силі рішення УЄФА про технічну поразку збірної України з футболу

19 березня, 15:34
Фото: ua.tribuna.com - фото 1
Фото: ua.tribuna.com

Матч Швейцарія—Україна повинен був відбутися 17 листопада. Однак через спалах коронавірусної інфекції в складі збірної нашої команди, поєдинок довелося скасувати.

Спортивний арбітражний суд Лозанни залишив рішення УЄФА без змін — збірній Україні з футболу в матчі проти Швейцарії, який так і не відбувся, зарахували технічну поразку. Про це повідомили у пресслужбі української асоціації футболу.

Згідно з рішенням УЄФА, яке представники збірної України згодом намагалися оскаржити в Контрольно-дисциплінарному комітеті, а потім і в Арбітражному суді Лозанни, команді Андрія Шевченка присуджено технічну поразку з рахунком 0:3.

## BANNER ##

«У матеріалах немає конкретних доказів, які підтверджують, що апелянт не діяв відповідно до протоколу, або що він був іншим чином недбалим або необережним у захисті гравців від Covid-19. Ніхто просто не міг передбачити або спрогнозувати дії місцевих швейцарських органів влади у зв'язку з їхнім рішенням про карантин. Відповідно, апелянт не винен, а є ще однією випадковою жертвою пандемії Covid-19», — повідомили в Спортивному арбітражному суді Лозанни.

Зазначимо, що матч Швейцарія—Україна повинен був відбутися 17 листопада. Однак через спалах коронавірусної інфекції в складі збірної нашої команди, поєдинок довелося скасувати.

Раніше ми писали, що гравця ФК "Дніпро-1" Олександра Кілика травмували на полі — у хлопця розрив зв'язок і кілька переломів.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор
Поділитися: