Боротьба зі стихією: як у Дніпрі чистять сніг?

Боротьба зі стихією: як у Дніпрі чистять сніг? - фото 1

Посипали дороги ще до того як випав сніг. У Дніпрі боротьбу зі стихією розпочали з 02:00. Щоб уникнути зледеніння шляхів, комунальники використали піщано-соляну суміш. Її знадобилося понад 1000 тонн.

Потім у місті працювала 91 одиниця спецтехніки, яка чистила сніг. Як результат — зранку затримок громадського транспорту не було зовсім. Хоча виникли затори на проспекті Слобожанському та Набережній перемозі — там сталися декілька аварій.

«На цю ніч з вівторка на середу ми також заготували 8 бригад на снігоочисних трамваях, які у разі чого виїдуть на колії і будуть розчищати, Крім того у нас є чергові водії троллейбусу які теж готові до виїзду на маршрути для очищення контактної мережі від наледі», — говорить головний спеціаліст міського Департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Денис Щербина.
«Очікуються і сьогодні погані погодні умови, тож не варто залишати транс засоби на бордюрному просторі, аби комунальна техніка могла нормально працювати і очищати сніг там, де це необхідно», — говорить головний спеціаліст відділу забезпечення міського голови та його заступників Антон Андрієнко.

Раніше ми писали про те, що де працюватимуть рятувальники під час Хрещенських купань?

Реклама

Софія Москаленко
Софія Москаленко Кореспондентка. Досвід роботи: понад 4 роки на сайтах та телеканалах міста. Улюблені теми: найцікавіше працювати на місці подій, волію знімати історії людей та передавати їх емоції у сюжеті.

Реклама