Борис Філатов заявив, що у Дніпрі не буде депресивних районів

10.06.2020, 19:09
Борис Філатов заявив, що у Дніпрі не буде депресивних районів - фото 1

Завдяки ремонтам доріг і тротуарів, утепленню фасадів у школах, оновленню покрівель, харчоблоків та спортивних залів.

Мер Дніпра також зауважив: на темпи і обсяги робіт впливає, зокрема, згортання реформи децентралізації і, як наслідок, скорочення надходжень до міського бюджету.

«Із першого дня своєї каденції я запускав програму “Місто без околиць” і казав, що у Дніпрі не буде так званих депресивних районів. Мені не дуже подобається цей термін, утім зрозуміло, що в такому великому місті, як наше, є різні райони з різним улаштуванням міського життя. Після сьогоднішньої інспекції ми бачимо (і місцеві мешканці про це говорять), що там, куди по пів століття не діставалися комунальники, нарешті наводять лад. Ми продовжуватимемо і надалі це робити», — сказав Б. Філатов під час сьогоднішнього огляду робіт в Амур-Нижньодніпровському районі.


Під час інспектування АНД району керівник міста відвідав сквер «Амурський парк». Раніше ця місцина стояла захаращеною. Утім за останні роки її поступово приводять до ладу. Територію прибрали від стихійних звалищ будівельного та іншого сміття, розібрали аварійні споруди, зрізали непотрібні металеві конструкції, зробили освітлення, облаштували дитячий та спортивний майданчики, лави. Нині тут гуляє чимало родин із маленькими дітьми.


Нагадаємо, раніше у Дніпрі чергова реконструкція стала скандальною. На вулиці Яворницького та площі Шевченка зняли асфальт, зрубали дерева і замінюють комунікації.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: Дніпровська міська рада
Поділитися: