Борис Філатов закликав дніпрян не панікувати під час карантину

13 березня, 22:35
Борис Філатов закликав дніпрян не панікувати під час карантину - фото 1

Міський голова Дніпра звернувся до жителів у зв'язку з оголошеним каратином.

Він зазначив, що кількість хворих може подвоюватися кожного дня.

"Це можуть бути не тільки абстрактні люди, але і ваші батьки або рідні люди. Я закликав нову владу робити хоч щось. В Дніпрі виділили 98 мільйонів гривень. Ми доставили в лікарні 33 апарати для штучної вентиляції легенів, антисептиків, масок, комбінезонів і рукавичок", — сказав мер Дніпра.


Найнадійніший захист — це особиста гігієна і обмеження контактів з людьми. І не панікувати, — додав Філатов.

Нагадаємо, що через 48 годин Україна закриє кордони для іноземців на два тижні.

У Дніпрі з 16 березня розширять карантин. Як і в багатьох інших містах, призупинять роботу кінотеатрів, театрів, а також інших громадських закладів, де одночасно може перебувати велика кількість людей.

Обмеження не стосується супермаркетів і роботи громадського транспорту. Втім співробітники торгових центрів, водії і кондуктори будуть мати індивідуальні засоби захисту — медичні маски. Продовжиться і регулярна санітарна обробка транспорту, а також ліфтів і під'їздів будинків.

Андрій Замковий

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: