Борис Філатов висловився про ремонти медичних центрів Дніпра

Борис Філатов висловився про ремонти медичних центрів Дніпра - фото 1

За його словами, мета міської влади — забезпечити комфорт для максимальної кількості людей.

Наприклад, зараз триває капітальний ремонт у Дніпровському центрі первинної медико-санітарної допомоги № 8 — перший за останні сорок років. Цей медичний заклад є одним із 9 об’єктів (міських центрів та їхніх амбулаторій), де цьогоріч реконструюють перші поверхи. Бо найбільше людей збирається на перших поверхах медзакладів. Тож саме ці частини будівель реконструюватимуть насамперед. Надалі такий принцип застосовуватимуть також під час капітальних ремонтів інших центрів первинної медико-санітарної допомоги.

«Дійсно, лікувальні заклади потребують ремонтів, заміни медичного обладнання і різних реновацій. В умовах недофінансування з центрального бюджету місцевого самоврядування можна зробити щось одне — як красиву картинку. Утім наша мета — забезпечити комфорт для максимальної кількості людей на максимальній кількості територій», — заявив міський голова Дніпра Борис Філатов під час сьогоднішнього огляду ремонту центру № 8.


Також у будівлі Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 8 повністю реконструюють ґанок, на вході встановлять новий пандус (із водостоком, системою танення снігу та льоду). Викладуть також тактильну плитку. Реєстратуру і санвузли зроблять доступними для маломобільних груп населення. Тамбур центру розширять, на вході поставлять розсувні двері, всередині з’явиться зона для дитячих візків. Будівлю також оснастять новою пожежною сигналізацією.
Раніше тут обходилися лише косметичними ремонтами, утім, — каже генеральна директорка центру № 8 Ольга Ломоносова, — нагальним питанням залишалися заміна вікон, слизька плитка та старі бордюри.
Не дивлячись на ремонт, центр продовжує працювати.

«Режим роботи дещо напружений, але працюємо на повну. Вхід у нас тепер із задньої частини будівлі», — сказала Ольга Ломоносова.

 


Нагадаємо, раніше Борис Філатов заявив, що у Дніпрі не буде депресивних районів. Завдяки ремонтам доріг і тротуарів, утепленню фасадів у школах, оновленню покрівель, харчоблоків та спортивних залів.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.