Борис Філатов відсторонив від посади свого заступника

14 січня, 16:30
Одне з фото Служби безпеки України в рамках виявлення незаконної оборудки з реконструкції соціальних об'єктів Дніпровським міською радою - фото 1
Одне з фото Служби безпеки України в рамках виявлення незаконної оборудки з реконструкції соціальних об'єктів Дніпровським міською радою

А також запропонував звільнитися начальниці одного з управлінь міської ради.

Зробив він це на тлі виявленої СБУ незаконної оборудки з коштами на реконструкцію соціальних об'єктів.

За рішенням міського голови, тимчасово відсторонений від посади його заступник з гуманітарного блоку Олександр Шикуленко. Філатов висловив упевненість в тому, що він "зможе з часом довести, що звинувачення на адресу його підлеглих є голослівними".
А також мер запропонував звільнитися начальнику управління освіти Оксані Салогуб. На її місце Борис Філатов пропонує директорам шкіл призначити "свого кандидата".


Нагадаємо, раніше СБУ виявила факт привласнення начальством одного з департаментів Дніпровської міської ради 25 мільйонів гривень. Керівництво структурного підрозділу міськради провело тендери по реконструкції соціальних об'єктів на загальну суму в 130 мільйонів гривень. А для створення "конкуренції" при їх проведенні організатори схеми зареєстрували кілька підконтрольних фірм, які й перемогли в торгах.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Источник: Борис Філатов
Поділитися: