Борис Філатов: ремонт Нового мосту - головна перемога і головна "зрада" в 2019 році

Борис Філатов: ремонт Нового мосту - головна перемога і головна "зрада" в 2019 році - фото 1

Мер Дніпра підбив підсумки 2019 року і розповів, якими справами він пишається.

Цим він поділився в ефірі програми "Грані" на 34 телеканалі.

"Я вважаю, що в цьому році найбільшою зрадою і одночасно найбільшою перемогою стало закінчення ремонту Нового моста. Було багато криків, багато обурень, часто люди обурювалися обгрунтовано. Було багато фейків і маніпуляцій, "зради" у вигляді кримінальних справ, які зараз "розвалюються" в судах, розмов, що "все все розікрали і всіх посадили". Але тільки зараз ці люди спокійно ходять на роботу і відчувають себе нормально", - сказав мер Дніпра.

Борис Альбертович задоволений тим, що проблема залишилася позаду, міст "їде" і люди більше не відчувають незручностей. А про колишні проблеми, впевнений Філатов, жителі Дніпра незабаром забудуть.

Міський голова ще раз нагадав, що великою перешкодою в тривалому ремонті переправи стала нестача кадрів і відсутність архівних документів.

"Глибини проблеми не бачить ніхто. Для ремонту моста нам доводилося фахівців з цієї галузі виписувати з пенсій. І піднімати документацію, якої ніде немає. Ніхто не розуміє, наскільки це був серйозний виклик. Другий наш виклик тепер - це метро. Але і з ним ми впораємося", - резюмував Борис Філатов.

Нагадаємо, що ремонт Нового моста в Дніпрі затягнувся на 2,5 роки і обійшовся місту в більш ніж 400 мільйонів гривень. Половина мосту, що веде з Лівого берега на правий - має повністю новий вид і покриття. А ось інша сторона - ще зі старим асфальтом.

 

Андрей Замковой

Хотите получать оперативные и важные новости прямо в свой мессенджер? Подписывайтесь на наш канал в Telegram.

Реклама