Борис Філатов прокоментував другий етап медичної реформи

22 травня, 15:41
Борис Філатов прокоментував другий етап медичної реформи - фото 1

Мер Дніпра розкритикував проведення другого етапу медреформи в Україні.

Про це міський голова заявив під час ефіру програми "Грані" на 34 телеканалі.

«Я був одним із найперших критиків другого етапу медичної реформи. Я ще два місяці тому робив відеозвернення до Президента з цього приводу. Але тільки зараз, нарешті, зрозуміли, що потрібно цю лавочку закривати — вона непідготовлена. Я не кажу, що медицину не потрібно реформувати. Але ось так похапцем, в умовах епідемії — це смерті подібно», — зазначив мер Дніпра.


Борис Філатов також розповів про ситуацію з виплатами для медиків Дніпра, зокрема і тим, хто лікує і обслуговує пацієнтів із коронавірусом.

«Ми від міста допомагаємо лікарям у силу нашої скромної можливості. Місто постійно виділяє якісь кошти в умовах недофінансування. Зараз ми виділили ще 26 мільйонів. Якщо ми говоримо про лікарів-інфекціоністів та тих, хто працює з пацієнтами з COVID-19, незалежно від доплат із боку держави, то місто платить цим медикам підвищену заробітну плату», — заявив градоначальник.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: