Борис Філатов ініціював флешмоб до 9 травня

Борис Філатов ініціював флешмоб до 9 травня - фото 1

Який назвав “Герої Дніпра”.

Міський голова закликав жителів міста розповісти про своїх родичів, які брали участь у Другій світовій війні 1939–1945 років. Як це колись зробив і він сам, коли розповів про свого діда з материного боку Трохима Федорова:

— Я вже розповідав вам цю історію: про те, як майже 70 років наша сім’я вважала, що він пропав безвісти під Ржевом. Насправді ж він загинув під Вітебськом у 1943 році. Щоб з’ясувати обставини його смерті та знайти місце поховання, мені знадобилися довгі п’ять років. Та зрештою це вдалося зробити. А ще виявилося, що за десять днів до загибелі старший сержант Трохим Федоров був нагороджений найпочеснішою медаллю армії країни, яку захищав. І що відзнака, хай навіть посмертно, не змогла знайти адресата, адже його дружина (моя бабуся) на той момент переїхала з їхнього міста в одне із селищ Донецької області.


Очільник міста описав як це можна зробити, продовжуючи історію свого родича:

— Ми маємо знати і берегти історії своїх героїв. Розповідайте про них і ви. Про родичів або просто знайомих. Ветеранів і бійців Другої світової та сучасних захисників нашої країни. До оповідей додавайте хештег #Герої_Дніпра.


Та завершив тим, що ім'я кожної людини, про яку розкажуть учасники флешмобу, буде відтворене на будівлі міськради — лазерною проєкцією.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі майже 10 тисяч сімей отримають матеріальну допомогу. Про це розповів міський голова Борис Філатов.

Також у Дніпрі ремонтують близько сотні шкіл.

А ще Борис Філатов заявив про початок ослаблення карантину в Дніпрі. Зробив він це у зверненні на своєму Youtube-каналі.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама