Бойовики «Талібану» обезголовили волейболістку збірної Афганістану

Волейбольна команда дівчини - фото 1
Волейбольна команда дівчини

Спортсменку Махджабін Хакімі вбили за те, що вона займалася спортом, чого жінкам в Афганістані робити не можна.

Бойовики радикального ісламістського руху «Талібан», який захопив владу в Афганістані, відрубав голову одній із найкращих волейболісток муніципального клубу Кабулу, що виступала за національну збірну країни, Махджабін Хакімі. Дівчину вбили під час рейду у столиці у пошуках жінок, які займаються спортом. Про це повідомляє New York Post.

Фотографії її відрубаної голови «таліби» розмістили у соціальних мережах.

За словами її тренера, який вирішив залишитися анонімним з міркувань безпеки, бойовики вбили спортсменку ще на початку жовтня, але це переховували. Сім’ї загиблої дівчини наказали мовчати і не говорити про її смерть.

Тренер розповів, що тільки двом спортсменкам вдалося втекти з країни, інші намагаються переховуватися, адже їх життя під загрозою.

Також він зазначив, що «Талібан» закликав сім’ї спортсменок заборонити їм займатися спортом, в іншому випадку спортсменки можуть зіштовхнутися з насиллям.

Жінки Афганістану в боротьбі за свої права - фото 195564

Жінки Афганістану в боротьбі за свої права
Фото: New York Post

Раніше ми повідомляли про те, що в Афганістані підірвали мечеть. 15 жовтня у провінції Кандагар під час п’ятничної молитви у шиїтській мечеті підірвалася бомба. Мечеть Бібі-Фатіма — одна з найбільших в Кандагарі, тому людей там в момент теракту знаходилось багато. За словами очевидців події, пролунало три послідовних вибухи прогриміли у мечеті. Як пишуть деякі ЗМІ, кількість загиблих налічує близько 25 чоловік,ще приблизно 20 отримали поранення.

Також ми писали про те, що 14 жовтня сталася пожежа у 13-поверховому будинку у місті Гаосюн (Тайвань). Вогонь забрав життя 25 жителів, ще кілька десятків постраждали.

Реклама

Реклама