Битва Краснова і Філатова за крісло мера спровокувала парі на мільйон гривень

08.10.2020, 19:50
Передвиборча агітація
Битва Краснова і Філатова за крісло мера спровокувала парі на мільйон гривень - фото 1

За даними соціологічного дослідження центру суспільного розвитку "Інтер-Акція", у Дніпрі є два безумовні лідери передвиборчої гонки.

Це чинний мер та Загід Краснов. Дослідження провели на замовлення Інституту європейської політики. З 2 до 4 жовтня, методом особистого інтерв’ю "фейс-ту-фейс", у Дніпрі опитали три тисячі людей: різного віку та статусу. Цікавилися “кого бачать мером?”. Соціологи наголошують: похибка дослідження не перевищує 1,8%.
Перше місце посів Загід Краснов (32,1%), а друге — діючий мер (30,3%). У другому турі 41,7 % респондентів обрали б Загіда Краснова, а 33,5 % — Бориса Філатова. Лідером антирейтингу також є чинний міський голова, з 51,7%.
Та дані рейтингів не збігаються у різних соціологічних служб, — каже керівник аналітичного центру “Інполіт” Сергій Биков. Тож битва Краснова і Філатова за мерське крісло спровокувала безпрецедентне парі. На мільйон гривень.

«І соціологи повинні нести відповідальність за свої слова, і політологи, і політичні консультанти. Будь-який соціологічний центр, який говорить, що двійка лідерів — це не Краснов та Філатов, будь-які інші прізвища — без проблем. Приходьте сюди. Я ставлю 1 мільйон гривень. Якщо ви справді відповідаєте за свої слова, по мільйону скидаємося і дивимося результати виборів», — заявив Сергій Биков.


Загід Краснов та "Громадська сила" — однозначні фаворити виборчої компанії, — впевнені аналітики.

«Загід Краснов. Мабуть, це такий феномен української політики. Людина дотримується свого слова. Людина постійна і людина зі стрижнем. Він, будемо говорити так, боєць. Я думаю, попереду на нас чекає запит на таких гладіаторів від політики. Ось чого чекають українські виборці», — вважає керівник аналітичного центру “Третій сектор” Андрій Золотарьов.


Нагадаємо, місцеві вибори відбудуться 25 жовтня. Політологи одностайно прогнозують два тури.

Поділитися: