Біля Кам'янського ремонтують дорогу, від якої довго страждали водії

Біля Кам'янського ремонтують дорогу, від якої довго страждали водії - фото 1

Замість ям та горбів — нове покриття. На Дніпропетровщині ремонтують шлях між Кам'янським та Криничками. Водії кажуть — щоб виїхати із селища раніше доводилось буквально жертвувати автіками: дорогою бувало втрачали запчастини машин.

Цей шлях фахівці називають Т-04-30. Та для розуміння, це дорога, яка з'єднує селище Кринички з Кам'янським. Її протяжність 17 кілометрів.

Щоб дорогою могли прямувати, доки не завершився ремонт — шлях поділили навпіл. Машини їздять однією частиною, тим часом на іншій — укладають асфальт. І поки асфальт ще гарячий, дорожники перевіряють температуру.

Зараз цей шлях має кілька шарів покриття. Їх висота — 32 сантиметри.

Та коли шлях повністю вирівняють, дорожники додадуть ще 5 сантиметрів асфальту. Роботи зараз у самому розпалі, кажуть підрядники. Почали місяць тому.

Загалом на ремонт у середньому витратять до 20-ти мільйонів гривень за кілометр. Роботи проводять державним коштом. У межах програми «Велике будівництво».

«Це важливіший проект на сьогодні, бо він стартував у нас не так давно. Вже минулого року було відновлено 150 кілометрів доріг по Дніпропетровській області», - в.о. начальника служби автомобільних доріг в області Олександ Коломійцев.

Цього ж року в регіоні планують побудувати і відремонтувати ще 387 кілометрів шляхів. Це, зокрема, Знам'янка-Луганськ-Ізварине та Одарівка-Томаківка-Вищетарасівка.

Реклама

Реклама