Більше сотні попереджень: як у Дніпрі дотримуються обмежень «червоної зони»?

Майже 24 тисячі нових хворих на COVID-19 виявили за добу в Україні. Це найбільше від початку пандемії. Понад 1 600 людей захворіли на Дніпропетровщині. Тим часом у нашій області продовжують виявляти порушників карантину.

За п’ять днів «червоної зони» у нашій області інспектори Держпродспоживслужби винесли більше сотні попереджень та склади кілька десятків протоколів. Зокрема, на фітнес-центри, магазини, робота яких під забороною, а також на кафе і ресторани, які продовжували приймати відвідувачів без масок, вакцинацій або негативних тестів.

«Якщо ми бачимо, що підприємці відмовляються дотримуватися даних обмежень, або виникають якісь конфліктні ситуації, то ми вже вимушені складати відповідні документи. Штрафи досить великі. Від 34-х до 170 тисяч гривень для суб’єктів господарювання», — сказав директор міського департаменту торгівлі та реклами Андрій Пильченко.

До перевірок залучають і працівників поліції. Вони входять у, так звані, «мобільні групи». Щодня у містах області таких працює близько 80-ти. Перевіряють, зокрема, автомобільні та залізничні вокзали, зупинки громадського транспорту. Правоохоронці вже склали 173 протоколи на перевізників.

«Переважна кількість правопорушень — це, звісно, перевезення пасажирів більше, ніж передбачено транспортним засобом. Один факт маємо про перевезення пасажирів без наявності сертифікату про вакцинування», — сказав заступник начальника відділу управління превентивної діяльності Нацполіції в області Іван Семенюк.

Раніше ми писали, яка різниця між усіма COVID-сертифікатами.

Реклама

Реклама