Більше ніж ЦНАП: у Дніпрі створюють сучасний центр надання послуг у форматі open space

Фото: ДніпроОДА - фото 1
Фото: ДніпроОДА

У Дніпрі модернізують колишню будівлю Індустріального райвиконкому. Там облаштовують сучасний центр з надання адміністративних сервісів та послуг соцзахисту. Він працюватиме у форматі "прозорого офісу".

«Це буде більше ніж ЦНАП. Скоріше простір, де люди зможуть отримувати якісні державні сервіси. Відкритий до клієнтів у прямому й переносному значенні. А ще сучасний, комфортний, найбільший у Дніпрі», – зазначив заступник голови Дніпропетровської ОДА Іван Начовний.

Адміністративний хаб створюють за програмою Президента України Володимира Зеленського "Велике будівництво".

Виділили колишній корпус Індустріального райвиконкому на Слобожанському проспекті.

Створюють адміністративний хаб- фото 190574

Створюють адміністративний хаб
Фото: ДніпроОДА

«У цьому офісі надаватимуть безліч послуг. І адміністративних, і соціального характеру. Зокрема, можна буде отримати паспорт з ідентифікаційним кодом, і зареєструватися за місцем проживанням, оформити пенсію», – розповіла начальниця управління адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міськради Олена Огієнко.

На перших двох поверхах прийматимуть адміністратори. Замість окремих кімнат буде велика локація в форматі open space. Крім цього всередині будівлі облаштують дитячу та медичну кімнати.

Третій та четвертий поверхи – для бек-офісів. Там займатимуться обробкою документів.

«Такі об‘єкти справді створюються для людей. Поряд з домом можна буде оформити документи або взяти довідку. Дуже зручно», – вважає мешканка Дніпра Світлана Дворнікова.

На об’єкті вже повністю завершили демонтажні роботи. Тепер у розпалі – ремонтні. Майже на всіх поверхах поштукатурили стіни та виконали стяжку підлоги. Проводять електрику, працюють над опаленням. Стіни підсилили металічними конструкціями. На фініші встановлення вікон.

Велике Будівництво - фото 190573

Велике Будівництво
Фото: ДніпроОДА

«Після демонтажу залишалися фактично одні стіни. Будівля була, немов чисте полотно. На нього тепер наносимо "будівельні штрихи". Працюємо щодня – без вихідних. На об’єкті у середньому півсотні робітників», – розповів представник генпідрядника Денис Горбач.

А ще підрядники перекривають дах. Наступного тижня готові братися за утеплення фасаду.

Реклама

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі продають фальшиві COVID-сертифікати.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама