Більша частина дніпрян задоволена змінами в місті за 2019 рік - соцопитування

13.01.2020, 10:25
Більша частина дніпрян задоволена змінами в місті за 2019 рік - соцопитування - фото 1

Жителі Дніпра задоволені закриттям "наливайок", закінченням ремонту Нового моста і змінами в транспортній інфраструктурі.

Такі дані були отримані із соцопитування, який проводила фірма "Центр Консалтинг" у жовтні 2019 року, передає прес-служба міської ради.

За результатами опитування, 65,4% жителів вважають, що за рік в Дніпрі відбулися помітні зміни в кращу сторону.

Також городяни відзначили, що хорошим рішенням стало чіпування бездомних тварин, заборона на продаж алкоголю в нічний час, реконструкція вулиць в центральній частині міста, нові сміттєві баки, знесення незаконних МАФів та гаражів.

77,7% дніпрян підтримують ремонт Нового моста, 74,3% - будівництво крематорію.

Серед окремих комунальних послуг мешканці Дніпра більше задоволені вивозом сміття з дворів (позитив - 85,3%, негатив - 11,9%).
Більше 60% жителів позитивно оцінюють водовідведення і холодне водопостачання, облаштування зелених зон та зон відпочинку (парки, сквери), дорожню розмітку, облаштування перехресть і переходів (знаки, світлофори).

На думку респондентів, найбільш проблемними в місті поки залишаються: стан і ремонт доріг, вирішення проблеми безпритульних тварин, велосипедна інфраструктура. Серед того, що в першу чергу необхідно зробити і поліпшити в Дніпрі в комунальній сфері, сфері благоустрою та інфраструктури, городяни називають:

- 41,7% - ремонт, будівництво, розширення доріг;
- 14,1% - ремонт внутрішньодворових доріг та тротуарів;
- 12,4% - зниження тарифів на комунальні послуги.

Хотите получать оперативные и важные новости прямо в свой мессенджер? Подписывайтесь на наш канал в Telegram.

Поділитися: