Безвіз і економічна співпраця з ЄС: стала відома тема Київського бізнес форуму

28 травня, 14:12
Безвіз і економічна співпраця з ЄС: стала відома тема Київського бізнес форуму - фото 1

Серед спікерів: колишній Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, а також німецькі і литовські політики.

На Київському бізнес форумі у п'ятницю, 29 травня, спікери піднімуть тему "Україна — ЄС: як не допустити імітації перетворень і досягти більшого?»". Форум стартує о 15:00.

Загалом експерти обговорять євроінтеграцію і те, як українська влада з нею справляється. Порушено безвізовий режим і економічне співробітництво з ЄС, партнерів у Брюсселі і бізнес.

Учасниками дискусії стануть: заступник Генерального директора Головного директорату Європейської Комісії з питань сусідства та переговорів про розширення ЄС Катерина Матернова, німецький політик Віола фон Крамон-Таубадель, литовський політик і дипломат Пятрас Ауштрявічюс, німецький політик Міхаель Галлер, міністр Кабінету Міністрів України у 2014 році Остап Семерак, Прем'єр-міністр України у 2014–16 роках Арсеній Яценюк і заступник міністра закордонних справ України у 2014 році Данило Лубківський.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: