Безпечний рух на дорозі: де в Дніпрі встановлюють лежачих поліцейських?

Безпечний рух на дорозі: де в Дніпрі встановлюють лежачих поліцейських? - фото 1

Обмежувачі руху встановлюють біля зупинок громадського транспорту.

Безпечний рух на дорозі. У Дніпрі на житломасиві "Сокіл" біля зупинок громадського транспорту до кінця серпня встановлять трьох лежачих поліцейських. Їх розташують ближче до пішохідних переходів. Зараз комунальники тільки демонтують старий обмежувач руху, який був уже зношеним і пошкодженим. Жителі скаржились: ходити там було просто небезпечно.

«Є величезна кількість дітей, людей, людей похилого віку, які виходять із тролейбуса, йдуть діти до школи, йдуть до садочків. І безпека на дорозі, на жаль, дуже важлива проблема», — ділиться місцева жителька Катерина Дмитренко.

Аби на житломасиві встановили нових лежачих поліцейських — за два дні жителі зібрали 254 підписи. Своє звернення люди надіслали на електронну пошту міської ради.

«Кожне свідоме об'єднання громадян шукає однодумців, звертається на ім'я міського голови з колективним зверненням. Для того, щоб установити там якісь обмежувачі руху. Прикладає підписи, прикладає схему встановлення і дає свої контактні номери. Ми з ними зв'язуємось», — повідомляє Владислав Макарець, спеціаліст міського відділу роботи з ОСББ і ЖБК.
«З нами зв'язалися фахівці з департаменту, і ми вже зараз обговорюємо спільно з жителями, де це дійсно необхідно, а не де кому заманеться», — ділиться Юлія Черечеча, голова правління ОСББ "Сокіл 1910".

 

Реклама