Без ризику зараження: в Україні для відвідування відкриють річкові та морські пляжі

18 травня, 12:42
Без ризику зараження: в Україні для відвідування відкриють річкові та морські пляжі - фото 1

Точну дату, коли українці зможуть відпочивати на водоймах, уряд поки не називає.

Морська сіль і сонячні промені вбивають коронавірусну інфекцію. При цьому в прісній воді Covid-19 все ж може жити. Про це повідомив Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Так, Міністерство охорони здоров'я не буде забороняти в нашій країні купальний сезон — відкриються річкові та морські пляжі. Рішення ухвалили після консультації з Інститутом епідеміології та інфекційних хвороб Національної академії медичних наук.

«Пляжі не рекомендовано відвідувати людям із групи ризику. Також потрібно дотримуватися соціальної дистанції і не забувати про правила особистої гігієни: кашляти і чхати в одноразову серветку або лікоть. Обслуговуючому персоналу потрібно носити засоби індивідуального захисту», — зазначив Віктор Ляшко.


При цьому прісна вода нічим не загрожує коронавірусу, який здатний у ній існувати. Однак в річках із великою течією ризик зараження знижується. Зазначимо, коли саме в Україні відкриються пляжі, не повідомляється.

Раніше ми писали, що в нашій країні до 22 травня продовжили карантин, але дозволили працювати малому та середньому бізнесам.

Максим Журавель

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: