Без параду та військової техніки

25.08.2019, 10:31
Без параду та військової техніки - фото 1

Ко Дню Независимости Украины 34 телеканал объявил конкурс на лучший материал, посвященный одному из важнейших праздников в украинской истории.

Итог конкурса подведен и из множества присланных текстов мы выбрали три лучших. Вскоре победители получат свой законный приз.

Как и обещали – публикуем их тексты на нашем сайте. Искренне поздравляем авторов с победой и еще раз с праздником.

Без параду та військової техніки

Цього року День Незалежності буде складатися з "Ходи Гідності" та Маршу Захисників України. Поки йдуть приготування та репетиції найважливішої події в історії країни, в нас є час уявити картинку заходу.

Через суперечливі плани президентської та громадської акції, пересічному українцю стає все геть не зрозуміло. В уяві постає, як ніби дві колони йдуть на зустріч одна одній («стіна на стіну») і все це під урочисту музику. Стає страшно та сумно одночасно. В цей момент хочеться сподіватися на краще. Проте як обіцяють організатори все буде відбуватися за регламентом.

На фоні цього, лейтмотив дня – діти як майбутнє України. А родзинкою президентського заходу стане музично-хореографічний флешмоб. Усіх хочуть здивувати сучасним аранжуванням українського гімну.

Нас очікує справді щось дуже цікаве. І не зважаючи на те, яка у вас думка стосовно святкування, увімкніть зранку пряму трансляцію з Києва та приєднайтесь до Дня Незалежності України!

Надежда Мишина

Поделиться: